WYSYŁKA I DOSTAWA

 

Zamawiając w naszym sklepie klient ma dwie możliwości realizacji swojego zamówienia tzn poprzez odbiór osobisty w siedzibie firmy albo wysyłkę. Przy odbiorze osobistym termin odbioru należy uzgodnić z obsługą sklepu w dniu składania zamówienia w przeciwnym wypadku mogą wystąpić niedogodności. Wybierając wysyłkę klient ma do wyboru dwie formy wysyłki: Pocztę Polską i usługę kurierską. Obecnie współpracujemy z kurierem DPD. Z racji kosztów wysyłki, wagi i gabarytów zalecamy wysyłkę kurierską. Średni czas dostarczenia od momentu nadania dla kuriera to 24-48 godzin a dla Poczty Polskiej 48-72 godziny. Dodatkową opcją wysyłki jest paczkomat InPostu. Pozwala to odebrać wygodnie przesyłkę o dowolnej porze dnia i nocy z wybranego przez siebie urządzenia. Wszystkie wysyłane przedmioty są starannie zapakowane tak aby nie zostały uszkodzone przy transporcie. Każda wysłana przesyłka jest ubezpieczona więc nawet gdyby została uszkodzona albo zagubiona to zamawiający z tego powodu nie ponosi żadnych konsekwencji czy kosztów! 

 STAN TOWARU

Wszystkie przedmioty sprzedawane w sklepie są fabrycznie nowe i nie używane chyba że inaczej wskazuje opis produktu. Jeśli nie ma wzmianki o używanym towarze jest on fabrycznie NOWY!ZWROTY ZAMÓWIENIA

Każdy towar można zwrócić do 21 dni bez podania przyczyny! Wystarczy przed zwrotem się z nami skontaktować. Przesyłki pobraniowe nie są odbierane! 

W RAZIE PYTAŃ I WĄTPLIWOŚCI JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

 

Mail: sklep@v-strom.pl

oraz tel 514 936 066

 

Administracja sklepu V-strom.pl